facebook twitter linkedin
istanbul +90 212 347 8052
izmir +90 232 463 7920
Destek +90 542 280 8328

Aplikasyon

europrotel Housekeeping


Broşür indir

Housekeeping personeli ve teknik servis için uygulama

Kullanımı kolay housekeeping çözümü sayesinde housekeeping, teknik servis ve ön büro personeli arasında gerçek zamanlı iletişim sağlayın.

»  Housekeeping listesi: Odalarınızın müsaitliğini (dolu, boş) ve durumunu (kirli, temiz, dokunuldu, temizleniyor, hazır) kontrol edin, güncelleyin. Minibar harcamalarını işleyin.
»  Teknik servis talepleri: Teknik servis talepleri oluşturun ve güncelleyin, akıllı telefonunuzu kullanarak taleplere fotoğraf ekleyin veya telefonunuzdaki kayıtlı resimleri kullanın.
»  Kayıp eşya (Lost & Found): Kayıt oluşturun, güncelleyin veya akıllı telefonunuzu kullanarak ön büronun hızlıca ulaşabileceği fotoğraf ekleyin.
»  Takip notları (Traces): Bütün departmanlarınızın görevlerini takip edin ve yönetin.

Tüm veriler sürekli europrotel ile senkronize olur. Internet bağlantısı olmayan yerlerde uygulama çevrimdışı çalışmaya devam eder ve internet bağlantısı sağlandıktan sonra çevrimiçi moda geçerek europrotel ile senkronize olur.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin...


otel yönetim sistemlerimiz


AIR

Yazılım satın almak ve otel içinde kurulum yapmak yerine, kiralama modeliyle Internet tarayıcısı üzerinden tam entegre otel yazılımı kullanma imkanı.


SPE

Tüm dünyada 10.000'den fazla kurulum. Zahmetsiz süreç yönetimi ve tüm önemli bilgilere hızlı ve güvenilir erişim.


MPE

Tüm oteller merkezi veritabanından aynı misafir profiline ulaşsın. Gerçek zamanlı, konsolide raporlar ile en doğru analizi yaparak gelirlerinizi arttırın.


Smart

EuroProtel Smart küçük ve orta ölçekli işletmeler için özenle hazırlanmış, üstün özelliklere sahip bir üründür.