facebook twitter linkedin
istanbul +90 212 347 8052
izmir +90 232 463 7920
Destek +90 542 280 8328

Hakkımızda


Sirket Profili

Europrotel, Protel Hotelsoftware GmbH’nin (www.protel.net) lisanslı Türkiye distribütörüdür.

1994 yılından bu yana Protel GmbH, otel ve otel ile ilgili sektörlere yazılım geliştirirek özel servis çözümleri sunmaya devam etmektedir. Protel’in istikrarla bu sektöre odaklanması, onu profesyonel otel yönetim sistemlerinin liderlerinden ve en tecrübelilerinden bir tanesi haline getirmiştir.

Sunduğu bulut-tabanlı (cloud-based) ve sunucu-tabanlı (server-based) otel yönetim sistemleri ve entegre mobil uygulamaları sayesinde otellere ve otel misafirlerine eşsiz deneyim yaşatmaktadır.

Almanya Dortmund’daki merkez ofisi, Viyana ve Dubai’deki şube ofisleri ve 80 ülkeden fazla lokasyondaki 12,000’in üzerinde kurulumunun bulunduğu otel ve otel yönetim okulları Protel’in uzmanlığı ve güvenilirliğini kanıtlayacak niteliktedir. Robinson Hotels & Resorts, Mövenpick Hotels, Virgin Limited Editon Hotels, Barceló Hotels & Resorts, Best Western, Rocco Forte Hotels dünya genelinde sistemlerimizi kullanan prestijli zincirlerden bazılarıdır.

Protel GmbH ürünleri Türkiye’de EuroProtel markası ile Dijital Otel Yönetim Bilişim Sistemleri Ticaret A.Ş. tarafından pazarlanmaktadır.

otel yönetim sistemlerimiz


AIR

Yazılım satın almak ve otel içinde kurulum yapmak yerine, kiralama modeliyle Internet tarayıcısı üzerinden tam entegre otel yazılımı kullanma imkanı.


SPE

Tüm dünyada 10.000'den fazla kurulum. Zahmetsiz süreç yönetimi ve tüm önemli bilgilere hızlı ve güvenilir erişim.


MPE

Tüm oteller merkezi veritabanından aynı misafir profiline ulaşsın. Gerçek zamanlı, konsolide raporlar ile en doğru analizi yaparak gelirlerinizi arttırın.


Smart

EuroProtel Smart küçük ve orta ölçekli işletmeler için özenle hazırlanmış, üstün özelliklere sahip bir üründür.