Europrotel ve Hotel Les Terrasses

Müşterimiz;

4 yıldızlı Hotel Les Terrasses d'Eze

Côte d'Azur tepelerinde, Nice ve Monaco arasında yer almaktadır. 87 odası, spa ve eğlence tesisleri, bar ve restoranları ile otel, Akdeniz'in eşsiz bir panoramasını sunmaktadır.


Destekleyen: Ideosoft

Protel ürünü: protel Air“Protel kurulumu çok basitti ayrıca Ideosoft ve protel destek ekibinin, çalışanlarımızın sistemi öğrenmesine büyük katkısı oldu.”

Federica Serena

Genel Müdür, Hotel Les Terrasses d'Erze


Talepler

Otelin eskiyen mülk yönetimi yazılımını değiştirmesi, ayrıca müşteri hizmetleri deneyimleri ve online rezervasyon sitelerine gelişmiş bağlantı yoluyla değer katması gerekiyordu.

Otel, uzun ömürlü olacak ve yakın gelecekte tedarikçi tarafından desteklenecek bir ürüne yatırım yapmaya istekliydi. Tercih edilecek mülk yönetim sisteminin halihazırda kullanılan yazılımlar ile iletişim kurması ve bunu sağlamak için yeterli bağlantı ve entegrasyona sahip olması gerekiyordu. Mevcut diğer yazılımları değiştirmek yada güncellemek gerekir ise yatırım maliyeti artacağından sorunsuz entegrasyon sunan bir mülk yönetim sistemine geçiş yapmak isteniyordu.


Çözüm

Müşterimiz, diğer protel kullanıcılarından ve protel'in tercih edilen bir ortak olduğu aynı gruba ait diğer otellerden kulaktan kulağa tavsiyeler alarak bizi seçmiştir. Platform aynı zamanda çok yönlülük ve geleceğe yönelik koruma sağlayan çok çeşitli bağlantı arayüzleri de sundu ve bunlardan biri otelin mevcut dağıtım kanallarından birine çok iyi uyuyordu.


İş Etkisi

Protel, önceki kullanılan yazılımdan çok daha hızlı çözümler sunan bir üründür. Bu, daha hızlı işlemlere, diğer operasyonel yazılımlarla daha iyi bağlantıya ve daha iyi bir müşteri deneyimine yol açtı. Protel, online otel odası arama ve rezervasyon sistemleri ile daha iyi görünürlük ve etkileşim sağladığı için otel gelirini de arttırdı. Özellikle, yurt dışı rezervasyonlarda gözle görülür bir artış oldu.


“Protel kurulumu çok basitti ayrıca Ideosoft ve protel destek ekibinin, çalışanlarımızın sistemi öğrenmesine büyük katkısı oldu. Sistem interaktif olmasının faydaları en başından beri açıktı. Yurtdışı misafirlerimizden gelen gelir, beklentilerinizin üzerine çıktı. Hem yazılımdan hemde aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Protel'i şiddetle tavsiye ediyoruz.”

Federica Serena

Genel Müdür, Hotel Les Terrasses d'Erze