Büyük Kış Macerası: Erlebniswelt Muotathal

Husky. Hüttenzauber (Dağ Evi) ve Macera

Bunlar, İsviçre'de Erlebniswelt Muotathal'da sizi nelerin beklediğini en iyi özetleyen üç kelime. Vadinin merkezini oluşturan Hüttenhotel Husky-Lodge, 2019’da en sıra dışı ve güzel 12 otelden biri olarak Protel Takvimi’nde yer aldı.

Protel Takvimleri 2013 yılından beri müşteriye yönelik en prestijli projelerimizden biri. Bu muhteşem oteli de takvimimize dahil etmekten onur duyuyoruz. Şimdi; Muotathal'ın vahşi ve romantik doğal manzarasında unutulmaz bir maceraya hazır olun.


Burayı Diğerlerinden Ayıran Özellik Ne?

Otele girer girmez, bir tanesi neredeyse iki at gücüne sahip 30 Sibirya köpeğinden birinin havlamasını duyacaksınız, ancak güçlü görüntülerinin yanında oldukça zararsız ve tatlılar. Bazılarının isimleri; 'Molúluk', 'Tanika', 'Yuki', 'Nando', 'Yado' ve Co. Günün sonunda maceranız; suratınızda kocaman bir gülümseme, üzerinizde biraz kar ve dost edindiğiniz Huskieler ile bitmiş olacak.


Kulağa harika geliyorsa okumaya devam edin!

Muotathal, İsviçre'nin merkezinde yer almakta. Bir dağ ve vadi manzarası ve köy kültüründen oluşan eşsiz bir doğadan oluşmaktadır. Bu güzel doğanın ortasında, Hotel Husky Lodge'un içerisinde arkadaşlarınızla, partnerinizle veya yalnız bir gezinin keyfini çıkarabileceğiniz bir restoran bulacaksınız. Yaz aylarında yemeğinizin ve Husky dostlarınızın manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Husky-Lodge Restaurant’ın çevresinde, manzaraya uyumlu bir şekilde yerleştirilmiş “Hüttli” (kabinler) göreceksiniz.

Büyük ahşap konstrüksiyon ile kurulan şömine, restorana seçkin bir ambiyans kazandırır. Özel bir ambiyanstan bahseden farklı kabin kategorileri, rahat, az ve çok yataklı kabinlerden banyolu ve saunalı lüks konforlu kabinlere kadar çeşitlilik gösterir. Yüksek kabin standartları, modern "sihirli kabin stili"ndeki çekici ve konforlu iç tasarımıyla büyüler. Ek olarak Husky Lodge, vadinin doğal çeşitliliğini ve özelliklerini, geleneksel halk kültürünü korur ve saygı duyar.


Husky turları hakkında daha fazla bilgi

Köpek kızağıyla nasıl başa çıkabileceğinizi öğreneceksiniz. Köpeklerin yüksek sesle ulumasına büyüleneceksiniz! Güçlü ve çevik Huskyler, sizi etkileyici Muotathal kış manzarasının içine çekecek.


Erlebniswelt Muotathal ve Protel İşbirliği 

Siz değerli Protel müşterimiz hakkında daha da iyi bir izlenim bırakmak için, Erlebniswelt Muotathal Genel Müdürü Beat Heinzer ile Protel kullanım deneyimlerine ilişkin bu kısa röportajı paylaşmak istiyoruz.


Protel: “Bay Heinzer, her sektör dijitalleşmeden etkileniyor. Otelinizin karşılaştığı zorluklar nelerdir?”

Beat Heinzer: “Gelecekte, husky turlarımızı, kar ayakkabılı turlarımızı, yürüyüşlerimizi ve restaurant rezervasyonlarımızın tamamını online olarak rezerve edilebilir hale getirmek istiyoruz. Bu nedenle, misafirlerimizin online kullanılabilirlik talebini odak noktamıza koyuyoruz. Şu anda da uygun tarihler web sitemizden rezerve edilebilir durumda ”


Protel: “Protel, günlük otel operasyonlarınızda size nasıl yardımcı oldu?”

Beat Heinzer: “Protel, büyük platformlarda rezervasyon yaptırabilmemizi sağladı. Ayrıca, günlük görevleri tamamlamak için gereken çalışma adımlarının sayısında bir azalma olduğunu fark ettik. Tüm çalışanlar için yardımcı bir araç.”


Protel: “Lütfen Protel çalışanlarımız ile olan deneyimlerinizi anlatın. Bizi tavsiye eder misiniz?”

Beat Heinzer: "Çalıştığımız ekibin keyifli ve yardımsever doğası, teknik bilgileri ve anında açıklama ve sorun giderme çabası çok büyük bir artı nokta oldu."


Protel: “Yazılım çözümlerimiz hakkında diğer otellere ne önerirsiniz?”

Beat Heinzer: “Rezervasyon yapma, istatistikleri analiz etme ve ayrıca kat hizmetleri, muhasebe, restoranda stok ve pos gibi çeşitli arayüzleri kapsayan kullanım kolaylığı için otel yazılımını önerebiliriz.”


Dünyanın dört bir yanındaki otel sahipleri ve yöneticileri, sistemimizin esnekliğini ve güvenilirliğini iletiyor.

Otel sistemimizin farklı özellikleriyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.