#protelfamily'nin bir üyesi: Almanya'nın en büyük oteli Estrel Berlin

3 yıl önce Protel’in 25. yılında Almanya'nın en büyük oteli Estrel Berlin #protelfamily'nin bir parçası oldu. Bu yazıda size, Protel PMS’i tercih eden Estrel Berlin’den bahsedeceğiz.


*Almanya'nın en büyük oteli, otel yazılımını nasıl seçiyor? 

Protel PMS'nin uygulanması I/O adı verilen Enterprise Service Bus aracılığıyla gerçekleştirilmiştir. Bu, Protel'in PMS'si ile diğer yazılım teknolojileri arasında, tamamı gerçek zamanlı olarak, çift yönlü bir iletişim sağlar.

Estrel'in, üstün ve esnek teknolojimizin yanı sıra Protel'i seçmesinin nedenlerinden biri de kesinlikle her iki şirketimizde de aile işletmesi havasını hala hissedebiliyor olmanızdır.


“Almanya'nın en büyük oteli olarak, otel mülk yönetiminde günümüzde mevcut olan en son teknolojileri ve en güçlü araçları kullanmamız çok önemlidir. Dikkatli bir araştırma ve incelemeden sonra, deneyimli otel yönetim sistemleri sağlayıcısı Protel ile çalışmanın rezervasyon, ön büro ve kat hizmetleri departmanlarımıza günlük işleri için en uygun araçları sağlayacağı sonucuna vardık.” 

Estrel Berlin Genel Müdürü Ute Jacobs


Peki Neden Estrel Berlin'de kalmalısınız?

Sadece 1.125 oda ile Almanya'nın en büyük oteli değil, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük çok fonksiyonlu kongre ve eğlence merkezidir. Bunu akılda tutarsak, “Toplantılar, yaşam, eğlence – hepsi bir çatı altında” sloganları netlik kazanıyor.

Stars in Concert” hakkında bir şeyler duydunuz mu? Bu uluslararası ödüllü canlı gösteri sırasında starlar dünyaca ünlü 1 numaralı hitlerini sunacaklar.

Ek olarak, Estrel Berlin, birinci sınıf toplantılar oluşturmak için bir etkinlik organizatörünün isteyebileceği her şeye sahiptir. Her türlü etkinliğin havasına ve boyutuna uyacak şekilde bölünebilen, birleştirilebilen, karıştırılabilen ve eşleştirilebilen 25.000 m2'lik çok işlevli ve esnek konferans, kongre, toplantı ve etkinlik alanına sahiptir. Bir konferans veya sergi için 12.000 misafirin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayabileceğiniz gibi, 40 kişilik özel yemek salonunda da şık ve unutulmaz bir yemek düzenleyebilirsiniz.Dünyanın dört bir yanındaki otel sahipleri ve yöneticileri, sistemimizin esnekliğini ve güvenilirliğini onaylıyor.

Otel sistemimizin farklı özellikleriyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.