Avustralya'nın En Büyüleyici Butik Otellerinden Biri: Halcyon House

Avustralya'nın meşhur doğasını ve şehirlerinin ününü mutlaka duymuşsunuzdur. Ülke, vahşi yaşam ve yağmur ormanlarından çöllere kadar çeşitl büyüleyici manzaralara ve Sidney, Melbourne gibi ikonik şehirlere sahip. Bu yazımızda, müthiş Avustralya'nın doğu kıyısında bulunan Halcyon House'u ve Protel ile olan işbirliğini ele alacağız. Ayrıca Halcyon House, dünyanın dört bir yanındaki müthiş otelleri geride bırakarak 2018 Protel Takvimi’nin Mayıs Ayı’nda da yer almıştı. Yazıyı okuduğunuzda nedenini hemen anlayacağınızı düşünüyoruz!


Halcyon House Neden Büyüleyici?

Lüks deniz tatilleri, romantik kaçamaklar, toplantılar, kutlamalar ve unutulmaz düğünler için mükemmel ortamı birleştiren otel, Queensland'den Anna Spiro Design tarafından ayrı ayrı tasarlanmış 19 oda ve 2 lüks yatak odalı süitten oluşmaktadır. Ayrıca, sahilde bulunan muhteşem bir havuza ve terasa sahiptir. Otelde ayrıca bölgenin en iyi yemeklerini sunan Paper Daisy adlı bir restoran bulunmaktadır. Bu restoranda bir kez yemek yiyenler tadını asla unutamıyor! 

Okyanus Manzaralı ana oda içerisinde, büyük ve özel mobilyalarla bezeli bir balkon, salon alanı ve hatta masa bile ile ayrı ayrı özenle tasarlanmıştır. Banyo; lüks ingiliz musluk takımları, mermer ve el yapımı fayanslarla işlenmiştir.


Butik Otel Nerede?

Halcyon House, Cabarita Sahili kıyı şeridi ile Güney Galler'in yeşil alanı arasında, Gold Coast Havaalanı'nın 15 dakika güneyinde yer almaktadır. Güzel Byron Bay sadece 30 dakika kuzeyindedir. Yerel bölgede keşfedilecek şeyler arasında; Avustralya'daki en iyi sörf molalarından Byron Bay, eko yürüyüş ve parkur alanı bulunmaktadır.

Çözüm

Butik oteller genellikle küçük, şık, eşsiz kişilikleri, çağdaş havaları veya ultra kişisel hizmetleri ile tanınırlar. 

Dünyanın dört bir yanındaki otel sahipleri ve yöneticileri, sistemimizin esnekliğini ve güvenilirliğini onaylıyor. Rezervasyon yapma, istatistikleri analiz etme ve ayrıca kat hizmetleri, muhasebe, restorandaki stok durumu ve pos gibi çeşitli arayüzleri kapsayan kullanım kolaylığı için otel yazılımımızı diğer otellere öneriyorlar. Protel ile çalıştıktan sonra, günlük görevleri tamamlamak için gereken çalışma adımlarının sayısında bir azalma olduğunu fark ediyor ve tüm çalışanları için yardımcı bir araç olduğunu vurguluyorlar. 


Bir butik otel işletirken kesin olan bir şey var ki, işletmenizin her operasyonel yönünün en iyi şekilde performans göstermesini sağlamak için kesinlikle en iyi otel teknolojisine sahip olmalısınız. Dünyanın her yerindeki en eşsiz otellere hizmet veren, 25 yılı aşkın deneyimle desteklenen, herhangi bir eski standart yazılım ile güçlü butik otel yazılımı arasındaki farkı size gösterecek ücretsiz bir demo ve  otel sistemimizin farklı özellikleriyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.