Los Monteros – Lüks Otel ve Geleneğin Mükemmel Kombinasyonu

Son zamanlarda hizmet vermeye başlayan lüks otellerin ortak noktası nedir? İç ve dış tasarımları konusunda yepyeniler. Bu hafta blog yazımızda, hem lüks bir otelin konforunu hem de köklü bir geleneği birleştiren Hotel Los Monteros'u ele alacağız. #protelfamily , burayı protel'in 2018 yılı takvimi için Temmuz Ayı Oteli seçmişti! Takvime girecek kadar değişik ve başarılı bu otele uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Güzel oda ve tesislerin yanı sıra otelin restoranı "El Corzo", İspanya'da Michelin Yıldızı alan ilk restoran. Yani enfes bir Akdeniz mutfağı için kendinizi hazırlayın. Bunun da ötesinde, Golden Mile olarak da bilinen Costa del Sol'da bulunan 5 yıldız kategorisindeki tek oteldir.


Hotel Los Monteros nerede?

Güney İspanya'da, Akdeniz kıyılarında yer alan otel, Marbella'ya sadece beş kilometre ve Malaga-Costa del Sol (AGP) Havalimanı'na 35 dakika uzaklıktadır.

Girişimci Ignacio Coca tarafından kurulan tesis, 1962 yılında 35 oda ile hizmete açılmıştır. Yüksek talep nedeniyle otel, 68 oda, 20 lüks villa ve 440'tan fazla personel ile Grand Luxury Otel haline gelene kadar üç restorasyon geçirdi. Hotel Los Monteros, Costa del Sol'un en seçkin bölgesi olan Marbella'daki konaklamanız için eşsiz bir konum sunmaktadır. Marbella, golf sahaları ve Puerto Banús'un eğlence ve alışveriş alanları ile ünlüdür.
Oteldeki odaların yarısından fazlası Junior Suittir. Michael Jackson, Julio Iglesias ve Camilo José Cela gibi her türden ünlü otelde misafir olmuştur.


La Cabane'yi keşfedin!


Akdeniz kıyısında yer alan Club La Cabane, Costa del Sol'daki en zarif ve seçkin yerlerden biridir. Muhteşem panoramik manzarası, fonksiyonel ve modern tasarımı ile dinlendirici bir gün geçirmek için ideal bir yer.

Club La Cabane size VIP bir deneyim yaşatacak. Bölgedeki en iyi plaj kulüplerinden birinin özel ayrılmış alanında unutulmaz bir gün geçireceksiniz. 


Golf aşığı mısınız?


Costa del Sol, Endülüs'teki en yüksek golf sahası konsantrasyonuna sahiptir. Sadece Malaga ilinde 63 golf sahası var ve bunların 20'den fazlası sporu yapabileceğiniz Marbella'da.


Hotel Los Monteros, bölgedeki 20'den fazla golf sahasında özel fiyatlarla golf sahası kullanım ücretleri sunmaktadır. 


Dünyanın dört bir yanındaki otel sahipleri ve yöneticileri, sistemimizin esnekliğini ve güvenilirliğini onaylıyor.Rezervasyon yapma, istatistikleri analiz etme ve ayrıca kat hizmetleri, muhasebe, restorandaki stok durumu ve pos gibi çeşitli arayüzleri kapsayan kullanım kolaylığı için otel yazılımımızı diğer otellere öneriyorlar. Protel ile çalıştıktan sonra, günlük görevleri tamamlamak için gereken çalışma adımlarının sayısında bir azalma olduğunu fark ediyor ve tüm çalışanları için yardımcı bir araç olduğunu vurguluyorlar. 

Otel sistemimizin farklı özellikleriyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.