Atina'nın En Uygun Fiyatlı Lüks Oteli: Wyndham Grand

3000 yıllık tarihi ile Atina, Avrupa'nın en eski şehirlerinden, başka bir deyişle, Batı medeniyetinin doğum yeri. Tarih meraklılarının ziyaret edebileceği arkeolojik kalıntılar; Akropolis, Roma Agorası, Hadrian Kütüphanesi veya Olympieion gibi birçok tarihi yapının ev sahibi. Örneğin, Atina'nın gücünün ve zenginliğinin en doğru yansımasını Akropolis’de görebilirsiniz.

Bugün, bir füzyon metropolü olarak dünyanın her yerinden yılda dört milyon ziyaretçi çeken Atina, Avrupa'nın en iyi şehir içi destinasyonlarından biri haline geldi.


Atina'nın En Uygun Fiyatlı Lüks Otellerinden Biri

Wyndham Grand Athens oteli, tüm önemli cazibe merkezleri ve şehrin önemli simge yapılarına birkaç dakika mesafede. Otel, Aralık 2016'da baştan aşağı yenilenerek açıldı ve Protel'in Haziran 2018'de Ayın Takvim Oteli seçildi. 

Otel, Turizm Ödülleri tarafından “En İyi Şehir Oteli seçildi. Wyndham Grand Athens, 8 kata yayılmış 276 oda ve süiti ile çok çeşitli konaklama birimleri sunmaktadır. İster iş ister tatil amaçlı seyahatlerde, bekar, çift veya ailelerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar. Bir spa merkezi; yüz bakımları, tüm vücut masajları ve çok daha fazlasını sunar. Otelin geniş iç mekanı 2.500 metrekarelik çok işlevli konferans ve etkinlik alanlarına sahiptir.

Terasında tüm önemli simge yapıları ayaklarınızın altında görebileceğiniz, şehrin nefes kesici 360 derecelik panoramik manzarasını sunar. Akropolis, Lycabettus tepesi ve Saronik Körfezi parmaklarınızın ucundadır.

Otelin çatı katındaki bar ve restoran, etnik atıştırmalık seçenekleriyle dolu bir mutfağın keyfini çıkarabileceğiniz veya otelin barmenleri tarafından size özel hazırlanmış bir kokteyl sipariş edebileceğiniz şüphesiz en etkileyici noktalardan biridir.
Restoran “Fos" Gününüzü Aydınlatıyor

Yunanca “ışık” anlamına gelen “Fos”, bu restorandaki deneyiminizi mükemmel şekilde yansıtan bir kelimedir. Zengin bir şarap seçkisi eşliğinde gün boyunca nefis Akdeniz yemekleri sunmaktadır. Doyurucu bir kahvaltı, lezzetli bir öğle yemeği veya gurme bir akşam yemeğinin keyfini çıkarın.Dünyanın her yerinde birçok güzel lüks otel var. Ancak, Atina'daki Wyndham Grand'da Antik Yunan toplumunun ruhunu hala hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, modern çağın lüksünün de farkına varacaksınız.

Dünyanın dört bir yanındaki otel sahipleri ve yöneticileri, sistemimizin esnekliğini ve güvenilirliğini onaylıyor.Rezervasyon yapma, istatistikleri analiz etme ve ayrıca kat hizmetleri, muhasebe, restorandaki stok durumu ve pos gibi çeşitli arayüzleri kapsayan kullanım kolaylığı için otel yazılımımızı diğer otellere öneriyorlar. Protel ile çalıştıktan sonra, günlük görevleri tamamlamak için gereken çalışma adımlarının sayısında bir azalma olduğunu fark ediyor ve tüm çalışanları için yardımcı bir araç olduğunu vurguluyorlar. 


Otel sistemimizin farklı özellikleriyle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.