Entegre Ticaret Dünyamıza Hoş Geldiniz!

Teknoloji ortağınız olarak görevimiz, misafirlerinizin yüzünü güldürmenize yardımcı olmaktır.

Tutarlı, kullanışlı ve her zamankinden daha zengin bir kişiselleştirilmiş misafir deneyimi sağlamak için çalışıyoruz. Misafir deneyiminin tamamında; dijitalden yüz yüze kanallara kadar tüm kanallarda daha entegre ve dijital bir dünyanın tüm avantajlarından yararlanmanıza yardımcı olmak için sürekli yenileniyoruz.

Bu nedenle; yazılımları, ödemeleri ve teknolojiyi misafirperverlik için oluşturulmuş tek bir entegre ticaret platformunda bir araya getirme planımızı sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Protel, Datatrans ve Hoist Group'u Planet'in projesinde birleşiyor.


“Son yıllarda, otel yazılımını (HMS) tüm bağlı üçüncü taraf sistemlere sorunsuz bir şekilde bağlayan entegre bir veri platformu fikrine odaklanıldı. Bu yolda büyük ilerleme kaydettik. Yine de bu entegre ekosistemde her zaman bir boşluk vardı: Şimdiye kadar, Misafir Yolculuğunun tüm noktalarında sorunsuz çalışan entegre ödeme seçenekleri eksikti! Bu nedenle, protel'in Planet'te otel ödemelerini bir sonraki seviyeye taşıyabileceğimiz, işletmenizin ve misafirlerinizin yararına, kanıtlanmış sağlam bir ortak kazanmasından son derece memnunum."

Ingo Dignas, Kurucu Ortak, protel


Lütfen Basın Bülteninden bu yeni girişimin bir sonraki aşaması hakkında daha fazla bilgi edinin:


Planet, 16 Mart 2022’de dönüşüme öncülük etmek ve küresel teknoloji lideri yaratmak için Brent Warrington'ı CEO olarak atadı.


*Planet, ticaretin etkinleştirilmesi ve benzersiz bir dikey teknoloji sağlayıcısı yaratmak için Proximis, Datatrans, protel Hotelsoftware ve Hoist Group ile birleşiyor.

*120'den fazla pazarda faaliyet gösteren birleşik şirket, kilit müşteri parametrelerine göre organize olacak.

*Çoğunluk sahibi Advent International ('Advent') ve Eurazeo, yeni büyüme stratejisini güçlendirmek için yatırım yapıyor.

*Eski PayPal yöneticisi Brent Warrington, yeni birleştirilen şirkete liderlik etmek üzere Planet'in İcra Kurulu Başkanı ('CEO') olarak atandı.


LONDRA–(BUSINESS WIRE)– Küresel bir teknoloji lideri olan Planet bugün, Perakende ve Konaklama için sektör lideri bulut yazılımı ve ödeme çözümleri ile dijital ticareti güçlendirmek için Proximis, Datatrans, protel Hotelsoftware ve Hoist Group ile birleştiğini duyurdu. Birleşik şirket 120'den fazla pazarda faaliyet gösteriyor ve dünya çapında 2.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Planet'in yazılım, ödemeler ve teknolojiyi birleştirme stratejisi, müşterilerinin kendi tüketicilerinin değişen taleplerini karşılayan tutarlı, kullanışlı ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Planet'in yeni teklifi, müşterilerinin hem online hem de offline olarak tüm kanallarını birbirine bağlamasını sağlayarak, daha önce parçalanmış yazılımları ve son müşteri deneyimi üzerinde işleve öncelik veren ödeme sistemlerini uyumlu hale getiriyor.

Tek bir uçtan uca platformun oluşturulması, perakendecilerin tıkla, alışveriş yap ve gönder gibi karmaşık süreçler ve gelişmiş iade yönetimi dahil olmak üzere tüm kanallarda birleşik alışveriş yolculuklarını desteklemesine olanak tanıyor. Planet, otelciler için dijital konuk yolculuklarını güçlendiren, onlara zaman kazandıran ve entegre katma değerli hizmetler aracılığıyla gelir elde etmelerini sağlayan entegre ve yerleşik ödemeler sunar. Ayrıca Planet, küresel ödeme işleme çözümleri sağlamak için dünya çapında bir Finansal Hizmetler Ortakları ağıyla birlikte çalışır.


Çoğunluk sahibi Advent ve Eurazeo, müşterileri için dijital ticareti dönüştürmek amacıyla bu şirketleri dikey olarak odaklanmış küresel bir teknoloji lideri haline getirmek için ortaklık kurdu. İki ortak, birleşik küresel erişimleri ve derin teknoloji sektörü uzmanlıklarından yararlanarak yatırım ve inovasyonu yönlendirmeye devam edecek.

Şirket, Planet'e son derece başarılı bir şekilde önde gelen yüksek büyüme teknolojisi şirketlerine katılan Brent Warrington tarafından yönetilecek. Brent, 2019'da PayPal tarafından satın alınan Hyperwallet'in CEO'su olarak beş yıl geçirdi. Brent'in diğer liderlik rolleri arasında SecureNet Payment Systems CEO'su (WorldPay tarafından satın alındı) ve FundsXpress CEO'su (FirstData tarafından satın alındı) yer alıyor. Brent, Planet Yönetim Kurulu'na katılan Patrick Waldron'un yerini aldı.

Duyuru hakkında yorum yapan Brent Warrington şunları söyledi:


“Entegre ticaret yoluyla hem müşterilerimiz hem de tüketicileri, alışveriş yapanlar ve misafirler için dönüştürücü olacak yenilikçi çözümler sunan bir şirket yaratmak için önümüzde inanılmaz bir fırsat var.

Büyüme hedeflerimizi yönlendirecek sektörümüzde farklılaştırılmış ve yıkıcı bir güç olacağız ve 2022 boyunca kaydettiğimiz ilerleme hakkında sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyorum” 


PLANET HAKKINDA

Planet, Konaklama ve Perakende sektörlerindeki ve dünya çapındaki bir küresel Finansal Hizmetler Ortakları ağı aracılığıyla müşterilerine entegre yazılım, ödeme ve teknoloji çözümleri sunmaktadır. 35 yılı aşkın bir süre önce kurulan, müşteri deneyimini ilk sıraya koyan yenilikçi bir dijital ticaret platformu sunarak hizmetlerimizi geliştirdik. Londra'daki genel merkezimiz ve altı kıtada bulunan 2.000'den fazla uzman çalışanımızla 120'den fazla pazarda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

Web sitesi: www.weareplanet.com 

LinkedIn: www.linkedin.com/company/planet


ADVENT INTERNATIONAL HAKKINDA

1984 yılında kurulan Advent International, en büyük ve en deneyimli küresel özel sermaye yatırımcılarından biridir. Firma, 42 ülkede 390 özel sermaye yatırımına yatırım yaptı ve 30 Eylül 2021 itibariyle, yönetim altındaki varlıklarda 75 milyar Euro'ya sahipti. 12 ülkede 15 ofisi bulunan Advent, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'da 255'in üzerinde özel sermaye yatırım uzmanından oluşan küresel olarak entegre bir ekip kurmuştur. Firma, iş ve finansal hizmetler dahil olmak üzere beş temel sektördeki yatırımlara odaklanmaktadır; sağlık hizmeti; Sanayi; perakende, tüketici ve eğlence; ve Teknoloji. 35 yılı aşkın bir süredir Advent, kendini uluslararası yatırımlara adamıştır ve portföy şirketleri için sürdürülebilir gelir ve kazanç artışı sağlamak için yönetim ekipleriyle ortaklık kurmaya kararlıdır.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

Web sitesi: www.adventinternational.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/advent-international


EURAZEO HAKKINDA

Eurazeo, 450'den fazla şirkete yatırım yapan, 19 milyar Avro'luk üçüncü şahıslar da dahil olmak üzere Yönetim Altındaki Varlıklarda 27 milyar Avro'luk çeşitlendirilmiş bir portföye sahip lider bir küresel yatırım grubudur. Önemli özel sermaye, gayrimenkul ve özel borç uzmanlığı ile Eurazeo, 350 profesyonelinin taahhüdü ve derin sektör uzmanlığı, küresel pazarlara açılan bir kapı ve sorumlu ve istikrarlı bir temel sunarak gelişimlerini desteklemek için her büyüklükteki şirkete eşlik eder. dönüşümsel büyüme. Sağlam kurumsal ve aile hissedar tabanı, yapısal borçtan arındırılmış sağlam finansal yapısı ve esnek yatırım ufku, Eurazeo'nun şirketlerini uzun vadede desteklemesini sağlar.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin:

Web sitesi: www.eurazeo.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/eurazeo