Protel ve OneShot Otelleri

Müşteri: OneShot Otelleri

Grubun portföyü şunları içerir: 

*Prado 23  Madrid - Popüler Las Letras semtinin kalbinde

*Recoletos 04 Madrid - Seçkin Salamanca semtinde

*Luchana 22  Madrid - Geleneksel Chamberí semtinde

*Fortuny 07 Madrid – Paseo de la Castellana'nın yanında

*Colón 46 Valencia – Şehir merkezindeki ana alışveriş caddesi üzerinde

*Palacio Reina Victoria 04 Valencia – Popüler Plaza del Ayuntamiento'nun yanında

*Mercat 09 Valencia – Valencia'nın eski kentinde

*Palacio Conde De Torrejón 09 Sevilla – Sevilla'nın eski kentinin kalbinde.

*Tabakalera Evi, San Sebastián – Tabakalera Uluslararası Çağdaş Kültür Merkezi'nin içinde.


Destekleyen: Serenissima ES

Temel protel ürünü: protel MPE (Multi-Property – On-Premise) 


OneShot Hotels ve protel - Mükemmel Sonuç

OneShot Otellerinin tümü benzersiz ve sanatsal bir bakış açısıyla dizayn edilmiştir. Misyonları kişisel hizmet, konfor, tasarım ve kalite açısından en yüksek standart olmaktır. OneShot'ın, vizyonlarını anlayan ve hedeflerine ulaşmak için onlarla birlikte çalışacak bir teknoloji ortağına ihtiyacı vardı. protel tam da aradıkları otelcilik teknolojisi ortağı olduğunu kanıtladı.


Meydan Okuma

Çok farklı teknolojilere ve arayüz özelliklerine sahip olmak, arayüzler ve özellikler arasında iletişim sorunlarına neden oluyordu. Her otel kendi benzersiz gereksinimlerine sahip olduğundan, PMS operasyonel prosedürlerini standart hale getirmek de zordu. OneShot Otelleri, düşük veri kalitesi ve otomatik konuk iletişim teknolojisi eksikliğine sahipti. Raporlar oluşturma, rezervasyon prosedürlerini düzene koyma ve gelir yönetimini optimize etme işlevine sahip değildi. Ayrıca COVID-19, misafir yolculuğunu dijitalleştirmek, teması azaltmak ve COVID-19 sağlık protokollerini uygulamak için acil bir ihtiyaç yarattı.


Çözüm

Sektör arkadaşları, protel MPE'yi OneShot'a önerdi ve ilk olarak 2017'de, yeni açılan 22 yatak odalı tek bir otellerinde kuruldu. OneShot Hotels Satış ve Gelir Müdürü Juanma Garcia, protel'in yazılımından oldukça etkilendi ve şunları söyledi:


“Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan Protel, kullanıcı dostu, gelişmiş ve çok çeşitli mülk portföyüne uyum sağlayacak kadar esnek. Gelişmiş düzeylerde ayar ve özelliklere sahip. Güleryüzlü ve yardımsever. En önemlisi de hızlı çözümler sunar.


OneShot Hotels artık tüm mülklerinde protel MPE ve operasyonel verimliliği artırmak için 4 protel ürününü kullanıyorlar:


Voyager

Mobil araçlar ve dijital kapı görevlileri sağlayarak konukların ve personelin zamanlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar.


Messenger

Temassız, kişiselleştirilmiş bir misafir deneyimi yaratır ve misafirleri dijital konuk yolculuğu boyunca bilgilendirir.


Gelişmiş Raporlama ve Rezervasyonlar

Basit ve etkili gelir yönetimi sağlar.


ESB

Doğrudan PMS'den çalışan çok yönlü bir mesajlaşma bileşeni. Tüm sistemlerinin, arayüzlerinin ve entegrasyonlarının en kaliteli veri bütünlüğü ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını sağlar.


İş Etkisi

OneShot Hotels artık daha önce bağlanamadıkları arayüzlere bağlanabiliyor, bu da personele doğrudan aramalara katılmak ve konuklara mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya odaklanmak için ek zaman sağlıyor. Protel kullanımı, OneShot Otellerinin daha etkili büyüme stratejileri benimsemesine olanak tanıyan işin daha iyi anlaşılmasına yol açan verilerin kalitesi üzerinde de olumlu sonuçlar verdi. Ayrıca Messenger ve Voyager çapraz satış için birçok fırsat sağladı ve otelin misafirlerle sürekli iletişim kurmasına yardımcı olarak misafir sadakatini artırdı. COVID-19'a karşı alınan önlemler sonucunda OneShot Otelleri, İspanya Turizm Kalitesi Enstitüsü (ICTE) tarafından onaylanan Güvenli Turizm Sertifikasını aldı.


protel MPE, çeşitli mülkler ve gereksinimleri için son derece uyarlanabilir, kullanıcı dostu bir otel teknolojisi çözümü sunuyor. Güler yüzlü ve etkili personel, zengin endüstri bilgisine dayalı profesyonel teknik ve pratik destek sağlıyor.”

Juanma Garcia

One Shot Hotels'de Satış ve Gelir Direktörühttps://www.oneshothotels.com/en/