protel ve Coconut Waikiki

Müşteri

Coconut ve Shoreline Waikiki Otelleri, ABD


Ödüllü, aile dostu tesis Coconut Waikiki Hotel, 3.5 yıldıza sahip ve 81 oda ve süit sunmaktadır. Shoreline Hotel Waikiki ise 3 yıldız ve 135 oda ve süite sahiptir. Waikiki Otelleri, Hawaii'deki Oahu ana adasındaki ünlü Waikiki plajına 5 dakika uzaklıktadır.


protel Ana Ürün: protel Air

Görüşülen Kişi: Alvida Surpia-Jones, Genel Müdür


protel ve Coconut Waikiki, ABD

Konaklama sektörü, pandeminin etkisi altından yeni kurtulmuşken, protel bulut tabanlı PMS'si Protel Air'i Honolulu'daki Coconut Waikiki Hotel'de ve Hawaii, Oahu'daki Shoreline Waikiki'yi tanıttı.

Kapsamlı 2 yönlü arayüzü ve çok çeşitli özellik yelpazesi, 2 otel için yeni bir otel yönetim sistemi bulma sürecinde destekleyici parçaları oluşturdu. Otelin sloganı "Ohana", "aile" anlamına gelir, butik otellerinin amacı budur - protel ile çalışan 14.000'den fazla otelden oluşan dünya çapındaki #protelfamily için mükemmel bir eşleşme.


“PMS'imiz olarak protel Air'i seçme kararı kolay oldu. Güçlü raporlama da sunan, zengin özelliklere sahip bir PMS arıyorduk."

Alvida Surpia Jones

Genel Müdür, Coconut Waikiki Hotel


Zorluklar

Kullandıkları önceki Şirket İçi PMS, minimal özelliklere, eski bir arayüze ve sınırlı raporlama ve analiz işlevselliğine sahipti. Basit tek yönlü entegrasyonlar, birçok kritik iş sürecini ciddi şekilde sınırladı. Ayrıca, gelir arttırma işlevselliğinin olmaması, profesyonel ve çok ihtiyaç duyulan gelir yönetimi için gerçek bir engeldi.


Neden protel?

Alvida Surpia-Jones, "protel, tüm gereksinimlerimizi yerine getirebilen ve tüm uygulama sürecini iki haftalık dar zaman diliminde tamamlayabilen tek PMS satıcısıydı" diye açıkladı. Sofistike ve güvenilir teknoloji üzerine kurulu olgun, zengin özelliklere sahip bulut tabanlı bir PMS sunmanın yanı sıra hızlı kurulumu ve eğitimi de sunabilen protel Air, doğal olarak ilk tercihe yükseldi.

Protel'in piyasadaki diğer yenilikçi hoteltech satıcıları tarafından şiddetle tavsiye edildiği keşfedildiği anda, karar vermek daha da kolaylaştı.


“Raporları planlama yeteneklerini gerçekten seviyorum. Artık hiçbir şey yazdırmıyoruz. Raporlar otomatik olarak bize e-posta ile gönderiliyor.” -

Alvida Surpia Jones


Sonuçlar

Alvida ve ekibi, yalnızca 2 hafta içinde Protel Air'e hızlı bir şekilde alıştı. “Protel de aynı şekilde kısa süre içerisinde geçişi yapabildi. Hızlı, kolay ve verimli. Süreci izlemek ve yedekleri almak için hiç kimse bir sürü kahve ve az uyku ile bir gece geçirmek zorunda kalmadı. Buna inanmakta güçlük çektik.” Tek bir irtibat noktası koordinasyonu basitleştirdi ve otel ekibini rahatlattı. 


Bulut tabanlı otel yazılımının benimsenmesi kolaydır. E-posta yoluyla gönderilen harika özellikler, işlevsellik ve özelleştirilebilir dijital raporlama ile birlikte gelir.

Bunun da ötesinde ekip, günlük rutinleri olan gece denetim prosedürünün birden fazla saatten sadece 30 dakikaya düşürülebilmesini çok sevdi.


protel Air, Coconut Waikkiki'ye hem de Shoreline Hotel ekiplerine zaman kazandırıyor. Hayal kırıklığı ve yazılım yönetimi yerine, misafirleri ile daha değerli zaman harcayabilir ve ünlü “aloha ruhu” ile ziyaretçileri memnun etmeye yatırım yapabilirler. Son olarak, zenginleştirilmiş fiyatlandırma sistemi ile profesyonel gelir yönetimi sistemi kurabiliyor ve gelirlerini artırmanın kontrolünü ele geçirebiliyorlar.


Protel hakkında daha fazla bilgi edinin:

protel Air


protel Raporlama ve Analitik

PMS Air ve Şirket İçi PMS arasındaki fark