Dijitalleşme ve Büyüme İçin Sağlam Ortaklık

GHOTEL Hotel, hem misafirlerinin hem de çalışanlarının yararına olan dijitalleşmeye kendini adamıştır. Yıllardır hızla büyüyen grubun büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak geleceğe yönelik yeni teknolojilerin kullanılması tesadüf değildir.


Müşteri

GHOTEL Hotel

Grubun portföyünde GHOTEL Hotel & Living, Nestor Hotels, Holiday Inn ve Holiday Inn Express Hotels ile Ibis, Ibis Budget, Ibis Styles ve Novotel markalarıyla Accor yer almaktadır.

 

protel Ortağı: protel Dortmund

 

protel Temel Ürün: protel MPE


“Profesyonel hayatım boyunca, sektörde bilinen otel yazılım sistemlerinin neredeyse hepsini tanıdım. protel kesinlikle favorim!”

Timm Backhaus

Genel Müdür, GHOTEL hotel & Living, Bochum, Almanya


Zorluklar

Günümüzde dinamik şirketler için en büyük zorluk: sürekli büyümeyi ve bunun sonucunda ortaya çıkan değişiklikleri geleceğe dönük bir iş akışına yönlendirmektir. İstikrarlı ve güvenilir bir sistem PMS'ye sahip olmanın yanı sıra, GHOTEL için kilit nokta, üçüncü taraf sistemlere bağlanma konusunda tam esnekliğe sahip olmaktır. Sonuç olarak, tüm süreçler geçiş sürecinde teste tabi tutulmalı ve optimize edilmelidir. Ayrıca GHOTEL bu değişime, sadece çalışanları dahil etmekle kalmayıp aynı zamanda onları karmaşık eğitimlerden kurtaracak şekilde yapılmasını beklemektedir.


Çözüm

Entegrasyon platformu protel.I/O ile birlikte sunucu tabanlı çoklu otel çözümü protel MPE'nin konumlandırılması, GHOTEL'e iş stratejisini yönlendirmek için gereken hareket özgürlüğünü verir. Ek bir üçüncü taraf tedarikçinin bağlanmasını gerektiren yeni ayarlamalar, sadece bir düğmeye basılarak başlatılabilir. 


GHOTEL Hotel & Living Bochum Genel Müdürü Timm Backhaus: “Protel bize bizi engellemeyen, aksine bizimle birlikte büyüyen bir çözüm sunuyor. Sistemlerin geçişi çok iyi zamanlanmıştı – protel gerçekten iyi bir ortak!”


İş Etkisi

GHOTEL için günlük işlerde en büyük avantajlardan biri, otomatik ödeme süreçleri veya sunulan hizmetleri geliştirmek için Upsellguru ve Hotelbird gibi ek araçlar kullanılarak rezervasyonların optimize edilmesidir. 


2019'da açılan GHOTEL Hotel & Living Bochum, grup içindeki kapsamlı veri akışını konsolide etmek için Enterprise Hub protel.I/O'yu tüm entegrasyonları için kullanan grubun ilk otelidir. Bu sorunsuz entegrasyonların faydaları: Verimli süreçler ve artan gelir.


Profesyonel hayatım boyunca, bilinen otel yazılım sistemlerinin hemen hemen hepsini tanıdım. Kesinlikle protel favorim! protel'in kapsamlı ve derinlemesine entegrasyonları bize en büyük faydaları sunuyor: protel, ihtiyacımız olan her şeyi bağlayabileceğimiz sağlam temelimizdir.


Timm Backhaus

Genel Müdür

GHOTEL otel ve yaşam, Bochum Almanya