protel ve Hotel Ola

Müşteri

Otel Ola, Hırvatistan

“Ola Wellbeing Experience” Hırvat sahilinde yer alan butik otel, geleneksel sağlıklı yaşam öğretilerini modern spa hizmetleriyle birleştiriyor. 50 odalı 4 yıldızlı otel, 2017 yılından itibaren protel müşterisi olmuştur.

protel Partner: MC sistemi, Hırvatistan

 

protel Ana Ürün: protel SPE

“En iyi yazılım çözümleri, en iyi desteğe sahip olanlardır. protel SPE ile MC sistemi ile doğrudan Sırp-Hırvatça olarak destekleniyoruz. Destek Ekibi ulaşmak istediğimiz her an ve sorularımıza hızlı ve kolay anlaşılır çözümler sunuyor. İşbirliği kesinlikle harika!”

Nenad Matijas

Ön Büro Müdürü, Hotel Ola, Hırvatistan


Zorluklar

Diğer otel yönetim sistemleriyle olan deneyimi sayesinde Ön Büro Müdürü Nenad Matijas, iyi bir PMS'nin hangi özelliklere sahip olması gerektiğinden çok emindi. Pürüzsüz bir arayüz, kolay erişilen menüler, sürekli geliştirme, kullanıcı sorularına hızlı cevap ve hepsinden önemlisi: Kendisine ve çalışanlarına günlük işlerinde güvenilir bir şekilde yardımcı olan yetkin destek.

Misafirler lüks sağlık bakımlarının keyfini çıkarırken, çalışanların PMS ile günlük çalışmaları strese neden olmamalıdır.

“En iyi yazılım çözümleri, en iyi desteğe sahip olanlardır.”


Çözüm

Hotel Ola, 2017'den beri protel Single Property Edition'ı kullanıyor. protel SPE , ürünlerini sürekli geliştiren ve iyileştiren deneyimli bir sağlayıcı tarafından oluşturulan güvenilir bir üründür.

Yazılım, her şeyden önce kapsamlı işlev yelpazesiyle ikna ediydi. Geniş arayüz seçimi ve üçüncü taraf sağlayıcılara mükemmel bağlantı da zorlayıcı bir argümandı. protel ayrıca, geniş uluslararası ortak ağı sayesinde yerel desteğin hemen hemen her yerde mevcut olması gerçeğiyle de puan aldı.

Hırvat protel bayisi MC sistemi ile Hotel Ola, aynı dili konuşan güvenilir bir partner buldu.


İş Etkisi

Geniş fonksiyon yelpazesi ve kolay kullanımı sayesinde protel SPE, günlük işleri yürütmek için hızla değerli bir araç haline geldi. Fiyatlandırma stratejilerinden ve raporlardan “protel Günlük Fiyatlar” özelliğine kadar - net ve ayrıntılı veriler, günlük iş süreçlerinde hızlı süreçler sağladı, bu da memnun konuklar ve rahat personel ile sonuçlandı.


Tüm arayüzde hızlı bir şekilde gezinilebilir, bu da yazılımın günlük kullanımını sadece kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda daha hedef odaklı ve hatalara daha az duyarlı hale getirir. Ve bir soru ortaya çıkarsa, MC sistemi destek ekibine her zaman kendi ana dillerinde ulaşılabilir.


“Destek Ekibi her zaman hazır ve sorularımıza hızlı ve kolay anlaşılır çözümler sunuyor.”

Nenad Matijas

Ön Büro Müdürü, Hotel Ola, Hırvatistan