protel ve Zeus International

Müşteri

Zeus International Otel ve Tatil Köyleri

Tesis sahipleri, yatırımcılar ve geliştiriciler için fırsatlar yaratma ve zorlukların üstesinden gelme konusunda yarım yüzyıldan fazla ekip deneyimi ile Zeus International üst düzey yönetim ekipleri, optimum kârlılık elde etmek için tüm segmentlerde en yüksek gelirleri artırma konusunda deneyime sahiptir.

Misafir hizmetleri, kârlılık ve yatırımcılara geri dönüş üzerinde ortak bir odaklanma ile karmaşık operasyonlara ve birden fazla gelir akışına sahip otellerle çalışma konusunda önemli deneyime sahiptirler.

 

protel Ortağı: HIT Yunanistan

 

protel Temel Ürün: protel MPE (Multiple Property Edition)


“Protel seçimi bilinçli bir karardı.”

Dimitros Hondros

Gelir ve Strateji Direktörü, Zeus International


Zorluklar

Bazı yerleşik otel yönetim sistemleri, sektördeki mevcut teknolojilere ayak uyduramayacak hale gelmiştir. OTA'lardan gelen baskı, bu sistemlerle uyumlu çalışabilen bir PMS çözümü gerektirir.

protel, Yunanistan'da pazarın %90'ında hakimdir. Operatörler için bu yazılım çözümüyle çalışmak çok önemlidir. OTA'lar, özellikle oda rezervasyonları söz konusu olduğunda sektörde önemli bir konuma sahip. Konaklama işletmelerinin de bu rezervasyon sistemleriyle etkin bir şekilde iletişim kuran bir sistem kullanması esastır. Üst düzey ekiplerin iş operasyonları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak için yazılım çözümünün yanında güvenilir, ayrıntılı ve etkili bir veritabanı bulunmalıdır.


Çözüm

protel MPE’nin, kurulum ve eğitim için mükemmel desteği müşteri için ideal bir çözümdür. İlk değerlendirmenin ardından Zeus International'daki ekip, uygulama tabanlı arayüzden ve rezervasyon sistemlerinin iyileştirilebilme kolaylığından memnun kaldı.


İş Etkisi

Müşterileri iyi tanımak ve operasyonların sorunsuz bir şekilde yürütülmesi, konuk deneyimlerini oldukça iyileştirir. Kanal yönetim sistemine bağlantı, dikkatlice planlanmış satış/verim faaliyetleri yoluyla gelirlerin artmasına yardımcı olur. protel MPE'de tutulan veri ve bilgiler, işi gerçekten anlamak ve raporlama yoluyla önemli iş kararları almak veya doğru ve zamanında kararlar için en son teknolojiyi sağlayan Protel BI çözümü için de hayati önem taşır.


Protel seçimi bilinçli bir karardı. Hem şehir otelleri hem de tatil köylerimiz için iş akışlarını olabildiğince kolay hale getirmeyi gerçekten bilen ve yazılımın operasyonel yönlerinde katma değer yaratan protel tedarikçimiz HIT ile yakın işbirliği içinde çalışır. HIT çalışanları uzun yıllardır bizim sevgili meslektaşlarımız oldular, ve bu büyük bir ortaklığa yol açtı.


Dimitros Hondros

Gelir ve Strateji Direktörü

Zeus Uluslararası Otelleri ve Tatil Köyleri, Yunanistan