protel SPE ve BEST WESTERN Silva Otel

protel SPE, operasyonların ölçeğinden bağımsız olarak otel çalışmalarının tüm alanlarını güvenilir bir şekilde destekleyen kapsamlı bir otel yönetimi çözümüdür.


Müşteri

BEST WESTERN Silva Otel 42 adet çift kişilik oda, 3 adet junior süit ve 4 adet apart dairesi ile Best Western Silva Hotel, konuklarına 4 yıldızlı bir otel hizmeti sunmaktadır. Toplam 460 koltuk kapasiteli 2 restoranı ile her türlü etkinliğin başarısını garantileyen unutulmaz bir ambiyans yaratır.


protel Partner: Bit Soft

protel Ana Ürün: protel SPE


"Bit Soft ekibinin, vaad ettiklerinden daha fazlasını sunduklarını söyleyebilirim! protel, bir otelin en zorlu taleplerini karşılayabilecek bir araç olduğunu gerçekten kanıtladı.

Alexandru Negrut

Ön Büro Müdürü, Best Western Silva Hotel Sibiu, Romanya


Zorluklar

BEST WESTERN Silva Hotel, otelin büyüklüğü ve özelliklerine mükemmel şekilde uyarlanabilecek ve aynı zamanda Best Western merkezi ile ikili bir arayüzün bağlantısını sağlayan uygun bir otel yönetim sistemi bulma ve seçme zorluğuyla karşı karşıya kaldı. Bir diğer temel gereklilik: Yeni çözümün, Silva Hotel'in uzun vadeli bir ortaklık geliştirebileceği ve tüm taleplerine hızla cevap verecek özel bir destek ekibiyle gelmesi gerekiyordu.


Çözüm

protel SPE, operasyon ölçeğinden bağımsız olarak otel çalışmalarının tüm alanlarını güvenilir bir şekilde destekleyen kapsamlı bir otel yönetimi çözümüdür. Yazılımın hemen hemen her özelliği son derece özelleştirilebilir. Satış, Rezervasyon ve Ön Büro departmanları için sağlam bir performans sunar.

Protel programının uygulanma süreci iki aşamada gerçekleştirilmiştir. İlk adım, sahada gerekli lojistiği sağladı - Yunanistan'daki Best Western merkezi ile ikili bir arayüz bağlantısı kurmak için bir sunucu kurdu. 

İkinci adım, doğrudan otelde verilen özel eğitimler yoluyla fiili uygulamayı kapsıyordu.


İş Etkisi

Kişiye özel paket sayesinde tüm otel personeli, hem canlı protel platformunda hem de test ortamında uygulamalı alıştırmalarla her ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir eğitim aldı. Yazılımın çok sayıda veri noktası olduğundan ve tüm otel ekibi bunu verimli bir şekilde kullanabildiğinden, yazılım bir işletme olarak Silva Otel'e büyük değer katmaktadır. Alexandru Negrut şöyle açıklıyor: "protel SPE , verimli maliyet tasarrufu operasyonları gerçekleştirmemizi ve ayrıca yıllık satışlarımızı artırmamızı sağlıyor."


Alexandru Negrut

Ön büro müdürü

Best Western Silva Otel Sibiu, Romanya