Protel ile Artan Gelir


protel'in samimi desteği ve yenilikçi araçları, gelirde etkileyici artışlar sağlar.

Müşteri

Best Western Olde Maritime

Best Western Olde Maritime’a vardığınız andan itibaren, bu tarihi sahil otelinin büyüsüne kapılacaksınız. Şehrin kalbinde ve ikonik Flagstaff Tepesi'nin hemen bitişiğinde yer alan Old Maritime Warrnambool, Victoria'nın muhteşem Büyük Okyanus Yolu'nu keşfetmek isteyen misafiler için canlı ve davetkar bir konaklama yeridir.

 

protel İş Ortağı: Xnprotel

 

protel Temel Ürün: protel AIR (%100 Bulut tabanlı PMS)


“Protel ile çalışmaya başladığımızdan beri hem hizmetten hem de üründen çok memnunuz.”

Raj Patel

Otel Sahibi, Best Western Olde Maritime


Zorluklar

Best Western oteli olarak, protelin tercih edilen yazılım olacağı beklentisi vardı. Çözümün tam bir esneklik sunması ve otelin işletmekte olduğu mevcut otel yönetimi yazılımını iyileştirebilmesi gerekiyordu. Mevcut yazılım iyi çalışsa da, özellikle mükerrer rezervasyon ve harici rezervasyon sistemleriyle entegre olamamak gibi birkaç sorunu vardı, bu nedenle bu alanda iyileştirmeler gerekliydi.


Başlangıçta, üst düzey yönetim ekibi, bekledikleri tüm işlevleri makul bir verimlilikle yerine getiren mevcut sistemden geçiş yapmaktan çekiniyordu. Protel AIR'in kurulumunu sağlamak ve eğitimi konusunda endişeler vardı.


Çözüm

protel AIR, uzun araştırmalar sonucu, otelin gereksinimlerine en uygun ürün olarak seçildi. Bu bulut tabanlı sistem, rezervasyonları yönetme, oranları değiştirme ve harici rezervasyon web siteleriyle senkronizasyon konusunda işimizi çok kolaylaştıran esneklik sundu. protel ayrıca Best Western rezervasyon sistemine sorunsuz bir şekilde bağlanarak Best Western markalı oteller için de ideal seçim oldu.


İş Etkisi

Kendi ifadeleriyle, iş dünyasındaki herkes protel Air'i "seviyor". Sistem eğitimi hızlı ve verimli bir şekilde verildi ve bunun gerçekleşmesi için sağladığımız destek otel yönetimi ekibinden tam puan aldı. Protel AIR, fiyat düzenlemelerini yönetmek, gelir ve getiri yönetimini geliştirmek, rezervasyon sürecini basitleştirmek ve ortalama günlük ücretleri iyileştirmek için çok daha etkili bir araç seti sağladığı için gelirler arttı. Müşteri hizmetleri de çok daha az mükerrer rezervasyon ve daha sorunsuz rezervasyon süreçleri ile çok daha iyi hale getirildi.


“Protel ile çalışmaya başladığımızdan beri hem hizmetten hem de üründen çok memnunuz. Protel yazılımlarını sektörümüzdeki diğer operatörlere ve Best Western çatısı altındaki diğer otellere düzenli olarak tavsiye ediyoruz. Üç veya dört otel daha, kullanımı son derece kolay olan ve bulut tabanlı olduğu için her yerden, her zaman erişilebilen ve büyük esneklik sunan yazılımı benimsedi.”


Raj Patel

Otel sahibi

Best Western Olde Maritim, Avustralya