protel ile Verimliliği Artırma ve Hizmeti İyileştirme

Protel kullanmak küçük bir butik otel olan Hotel Le Faucigny’de  gerçek bir değişim sağladı ve uzun vadeli bir ilişkinin temellerini attı.


Müşteri

Hotel Le Faucigny – SAS Mont-Blanc Collection

Mont Blanc'ın eteğinde 26 adet üç yıldızlı oda ile Le Faucigny, Chamonix'in merkezinde gizlenmiş şirin bir küçük oteldir. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla yada romantik bir kaçamak yapıyor olun, efsanevi Mont-Blanc vadisinde keyifli bir konaklama için en ideal ortamı Hotel Le Faucigny sizlere sağlamayı garanti eder.


“Ideosoft ile ilk tanıştığımızda, protel'in hayal satmadığı, bize neleri sunacakları konusunda net olduğu açıktı.”

Cedric Chataignier

Ticari Direktör, Hotel Le Faucigny


Zorluklar

Birden fazla konaklama seçeneği olan otel işletmecileri, daha önceki otel yönetim sistemleriyle, kötü deneyimlerden, yetersiz destek, yetersiz işlevsellik ve her iş türü için farklı çözümler gerektiren bir sistemden bahsettiler. Tüm işletmelerde çalışacak, işletmenin daha profesyonel olmasını ve otel yönetim sistemlerinden daha fazla işlevselliğe erişebilmesini sağlayacak bir çözüm gerekiyordu.

Le Faucigny'deki ekip halihazırda 5 başka otel yönetim sistemini denemişti. Büyük destek ve işbirliğine dayalı bir ilişki geliştirme isteği ile birlikte etkili bir yazılım çözümü sunacak bir firma bulmaya çalışıyordu.


Çözüm

protel Air, rezervasyon acentelerine bağlantı sunarak ve esnek konaklama teklifleri arasında çalışarak misafirlere kolay ve profesyonel bir şekilde check-in, servis ve check-out yapma olanağı sunar. Hotel Le Faucigny için ideal bir üründü. 

Çözüm, protel kurulum uzmanının tüm ekip yazılımı kullanmaktan mutlu olana kadar otelde kalmasıyla birlikte ayrıntılı eğitim verme taahhüdünü içeriyordu. Eski sistemden yeni sisteme geçiş, kurulum paketinin bir parçası olarak dahil edildi.


İş Etkisi

Otel personeli kendilerine verilen eğitimden memnun kaldı. Yazılım, otel çalışanlarının fiyatları kolayca revize edebilmesini sağladığı ve harici sistemlerle entegrasyonunu kolaylaştırdığından, otelin kıdemli ekibi, işletme genelinde çok daha iyi verimlilik sağlayan zaman ve maliyet tasarruflarını fark etti.


Ideosoft ile ilk tanıştığımızda, protel'in hayal satmadığı, nelerin başarılabileceği konusunda net olduğu açıktı. İlk görüşmemizin harika bir ilişkinin başlangıcı olabileceğini hissettik - ve şu anda sahip olduğumuz şey tam olarak bu! protel mükemmel bir eğitim verdi, personelimiz ürüne güven duydu ve bunun sonucunda çok daha verimli olabiliyoruz!” protel, otel piyasası hakkında iyi bir teknik bilgiye sahip ve bir otelin neye ihtiyacı olduğunu tam olarak biliyor.


Cedric Chataignier

Ticari yönetmen

Otel Le Faucingy, Fransa

Protel hakkında daha fazla bilgi edinin:

Bulut Tabanlı ve Sunucu Tabanlı Yazılım