Paris'in Kalbinde Çağdaş Sanat ve Zarafet

Neden herkes hayatında en azından bir kez Paris’i ziyaret etmek ister? Şehri bu kadar özel kılan ne? Neden turistlerin en gözde şehirlerinden biri? 

Aşkın, ışığın ve romantizmin şehri Paris, dünyanın her yerinden insanları kendine çekiyor. Bu bir tesadüf olamaz. Şehirde; Eyfel Kulesi, Louvre ve Notre-Dame gibi bilinen yerler dışında, keşfedilecek daha çok şey var. Özellikle, özel bir zarafet, tasarım ve çağdaş estetik anlayışına sahip insanlar için.

Gündüz Paris'in tüm güzelliklerini deneyimledikten sonra geceyi bu havayı yansıtmayan bir otelde geçirmek biraz üzücü olur değil mi?

Bu yazımızda, otel yönetimini Protel’e emanet eden Nolinski Paris'e odaklanacağız. Otel çağdaş estetik ve klasik prestijin, büyü ve zarafetle buluştuğu bir yer olan Evok Hotels Collection'ın bir parçasıdır.


Fransız Dokunuşuyla Zarafeti Yaşayın

Otel, çevresiyle ustaca bütünleştiği için birçok yönden benzersiz ve özeldir. Kendi bireysel karakteri, tarihi ve hissi ile övünen Paris'in kalbinde yer almaktadır. Palais-Royal'den sadece birkaç adım ötede ve Louvre Müzesi ile Opéra Garnier'e çok yakın, tarihin katmanları ile Paris’in kentsel dönüşümüne öncülük eden Haussmann zarafeti arasına sıkışmıştır. Kesinlikle “Fransız sanatı ve hayatı” unvanına değer bir yerdir. EVOK grubuna ait olan bu nefes kesici, karakterli otel, dekoratör Jean Louis Deniot'un ayırt edici eklektik zarafetini taşıyor.


Çalışmaları, otelin kendi kişiliğini hayata geçiriyor. Her alan sizi duyularınızın dolaşmasına ve duygularınızın yükselmesine davet ediyor. Aydınlık odalardan ve mineral kaplıcadan Réjane birahanesine ve Grand Salon'un sessiz tonlarına kadar.

Brasserie Réjane, geleneksel bir Fransız birahanesi deneyimi sunar. İş toplantıları veya müze gezileri arasındaki hızlı molalar için hem yerel halk hem de turistler için karşı konulmaz bir yerdir.

Kendinizi mavi ve zümrüt yeşili tonları, kaliteli malzemeler ve özel yapım mobilyalar içinde bulacaksınız. Aydınlık ve büyüleyici iç mekan konaklamanızı unutulmaz kılacak. Lüks konfora sahip bir otelde konaklamaktan bahsetmişken, Nolinksi'de hem sanat hem de Paris özgünlüğü bir arada yer alıyor.


Odalar ve Süitler

Kaliteli malzemeler ve 70'lerin eski mobilyaları kişiselleştirilmiş zarif bir atmosfer yaratırken, girişten bir koridorla ayrılan geniş Odalar ve Süitler, sizi zarif bir ortamda dinlenmeye davet ediyor. 


Böylece her oda, griler ve mumlu betonun uyumunu arttırmak için kendi renk düzenini ortaya koyuyor. Yeşil, ahududu, bej, mavi, sarı ve açık kahverengi.


Destek verdiğimiz ayrıcalıklı otellerden biri olmak için, hemen siz de bize ulaşın.

EuroProtel'in hizmetinizi ve gelirinizi sürekli olarak nasıl iyileştirebileceği hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.